Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Venni akarok egy konzolt de...

Attila96 kérdése:

Venni akarok egy konzolt de nem tudom eldönteni hogy mijet. A ps3 és az xbox 360 közöt vacilálok. De nem birom eldönteni mejiket én inkább az xbox-ot jobban pártolom de a ps-röl meg azt hallotam hogy jobb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

"Melyik"

Amúgy magyarul a szarabbat pártolod?

2011. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem box-om van.De csak akkor vvedd meg ha gyári ismétlem gyári lemezeket veszel hozzá nem kiírod mert a flashelés egy csomó pénz!
2011. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LinuxPower ***** válasza:

Fontos neked a multiplayer?

Ha igen, akkor PS3. az Xbox 360-nál ugyanis a multiplayer nem ingyenes. (kb. 1200 Ft/hó).

Az fontos neked, hogy Tudj Blu-Ray filmeket nézni?

Ha igen, akkor is a PS3-at vedd inkább.

A grafikát fölösleges lenne összehasonlítani, mivel kb. ugyanolyan mindkettőnél.

Ami még fontos, az az exklúzív játékok.

PS3 mellett szól a: Gran Turismo, Killzone, SOCOM, LittleBigPlanet, stb.

Xbox mellet szól a: Halo, Fable, stb.

2012. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jakcsi ***** válasza:
Én is mostanság fogok venni konzolt és szerintem ps3 lesz az ingyenes multi miatt főleg de játszik még az is, hogy blu rayt lejátszik, a god of war 3 ami csak ps-re jött ki meg eleve sony párti vagyok, microsoftban nem bízom.
2012. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nekem box-om van.De csak akkor vvedd meg ha gyári ismétlem gyári lemezeket veszel hozzá nem kiírod mert a flashelés egy csomó pénz!"


HAHAHAH ez jó volt. egy xbox 360 játék ára (nézzük újonnan megjelent játékot és 576-ot, nagyker nem játszik) ~13000Ft

Xbox 360 flashelés: 6000Ft. Melyik a drágább? Xboxos vagyok, semmi problémám nincs vele, sőt... de ha van rá pénzed, ps3-at vegyél.

2012. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó, pici nyelvtani hiba van benne; minden játék újonnan jelenik meg ;) akkor nemrég megjelent játék..
2012. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lécc ne kritizálj. Én az új dashboard meg az ilyenekről beszélek+ az ap 2.5 ös védelemröl ami egy csomó dvd stb.
2012. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!