Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Fekete Baldvin nevű felhasználó kérdése:

A Samsung Galaxy Acemen nem tudok ingyen facebookozni, ez azért lehet mert le van tiltva az emel díjas sms küldése?

Egyszer beregisztráltam egy fizetős szarra , és akkor letiltottam a kártyám.

2011. dec. 25. 22:31  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Meg van egy wifim,ami elvileg képes wifire, Rá akarok menni a telómmal, beírom a jelszót , és ott van hogy csatlakozás,de szürkén ,vagyis nem tok belelépni, így nem tok rácsatlakozni, miért ?

# 1/4Időpont 2011. dec. 25. 22:34 Privát üzenet
T-mobilos vagy?Lehet hogy az internetet is letiltattad.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2011. dec. 25. 22:44 Privát üzenet

Első vagyok

"Meg van egy wifim,ami elvileg képes wifire"

Ezt most úgy érted hogy van egy wifi routered?Milyen márkájú?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. dec. 25. 22:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tp-link

# 4/4Időpont 2011. dec. 25. 22:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung Galaxy Ace-re ingyen játékokat honnan tudok letölteni?
Honnan lehet letölteni játékokat (pl. : angry birds) ingyen Samsung Galaxy Mini-re?
A samsung Galaxy Acemra honnan tudom letölteni az Angry Birdset, A gépemről akarom leszedni, ingyen?
Az internet csak akkor müködik a telomon ha van fiwi, de tegnap kaptam 150mb. - ingyen internetet, és nem tudok netezni. Mit kell beállitanom? Am a telom Samsung galaxy 3
A Samsung Galaxy Ace-n ingyenes a GPS?
Galaxy 3-on (i5800) belehet állítani az ingyen facebookot? és ha igen hogy? :O

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!