Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet egy fejhallgató...

Hogyan lehet egy fejhallgató elvágott vezetékét összekötni?

Figyelt kérdés
Kontakthibás a fejhallgatóm, megtaláltam a kritikus részt, arra gondoltam, kivágom a rossz részt és összekötöm a két csonkot. Csak hogy nem működik. A vezetékben van két darab kisebb vezeték és egy harmadik, ami tartalmaz három további vezetéket. Összekötöttem őket, de nem műkszik, igaz, csak úgy egymásba sodortam az egyes vezetékeket, pedig láthatóan, azok belsejében sok-sok apró szál vezet, mintha madzag lenne. Össze lehet vhogy kötni?
2012. febr. 10. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mindegyik belső vezetéket külön cinezd össze és utánna tekerd körbe szigetelőszalaggal és probáld ki úgy
2012. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lakkszigetelésűek az erek. Pákával le lehet égetni a lakkot pár mp alatt és máris forrasztható.
2012. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából eég fura nekem ez, mert a kis vezetékek külső része olyan fémes kinézetű, ami vezetheti amit kell, és ez van rá csavarva a belső, egy az egybe madzagszerű, fonalra. Megpróbáltam a belső részt kivágni, felcsavartam a külsőt és azokat kötöttem össze, de nem működik. Ezt a külső, fémes vmit kellene megolvasztanom?
2012. febr. 10. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
rakj egy fényképet és pontosabban tudjuk hogy mi a szitu
2012. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ennél jobb képet nem tudok róla készíteni(a külső színes rész fémes kinézetű, a belső meg fehér fonalszerű):

[link]


[link]

2012. febr. 11. 11:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam feljebb.
2012. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi zoligyerek, sikerült. Most már csak az a baj, hogy néha recseg, meg elhalkul egy kicsit. Ez min múlik? Az, hogy egymásnak érnek a vezetékek okozhatja ezt? Le kell külön szigetelni őket?
2012. febr. 11. 13:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem, hogy nem pákával olvasztottam le, hanem gyufával, meg nem forrasztottam össze. Gyufával össze lehet forrasztani?
2012. febr. 11. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:
nem tom de inkabb forrasztopakaval meg cinnel csinald valozzinu hogy az a gond.
2012. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ehh...

Pákával normálisan össze kell forrasztani őket, aztán igen, egyenként leszigetelni mindet.

De ha beviszed valami kis szervízbe 5 perc alatt megcsinálják neked szerintem pár száz forintért igényesen...

2012. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!