Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ÜDV! Kérdésem kissé bonyolult...

ÜDV! Kérdésem kissé bonyolult de megpróbálom leírni Van egy genius 2.1-es hangfalszettem, ami áll egy mélynyomóból és 2db szatelit hangsugárzóból. én ezt a 2db szatelitet szeretném kicserélni egy mikro hi-fi hangfalaira. A kérdésem hogy működne-e?

Figyelt kérdés
(a mélynyomóba van az erősítő, maga a mélynyomó 12W-os, a szatelitek 9W-ak, a hi-fi hangfalai pedig 5W-ak) Szóval ha hozzákötöm ehez az erősítőhöz a 2 hifi hangfalat akkor működni fog-e és nem-e lesz baja?
2012. febr. 12. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a hifi hangfalak általános teljesítménye az 5W a max pedig 10W.
2012. febr. 12. 22:25
 2/6 A kérdező kommentje:
genius SW-HF 2.1 1200 a pc hangfalszett a hifi pedig SHARP XL-MP2H Mikro HiFi.
2012. febr. 12. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ésszel basználid akkor nem lesz baj. A hifi hangfalak és a 2.1 szatelitek hán ohmosak?? Ez dotos lenne.
2012. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaja, működni fog, de nehogy feltekerd a hangerőt! Ha erre figyelsz nem lesz baj de erre nagyon figyelni kell.
2012. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a hifi hangfala 4OHM a másikat nem tudom.köszi a válaszokat!
2012. febr. 13. 01:18
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan rákötheted de néz meg hogy a pozitív a pozitívhoz a egatív a negatívhoz kerüljön nem lessz semmi baja csak nem hajdsd
2012. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!