Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet vegyek?...

HudsonHawk kérdése:

Milyen fényképezőgépet vegyek? Lelkem rajta néztem már egy csomó bejegyzést, de még mindig lenne kérdésem.

Figyelt kérdés

Egy kompakt, vagy egy bridge gépre gondoltam, haladó/félprofi szinten. Használtra is vevő vagyok, így jól jönnének a régebbi típusok is. Max 40 ezret tudok rászánni.

Nem idegesítő, hogy a mai gépek 12-14 mp-nél kezdődnek mikor 8 is elég lenne???



2012. febr. 23. 17:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Én magam még nem sokat fotóztam, de gondoltam vennék most egy olyat, ami kitart jó pár évig. Tájat, családot fényképeznék vele.


Használt vásárlásánál mire figyeljek oda pluszban?

2012. febr. 23. 18:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyaraláshoz, városban mászkáláshoz nem túl nagy/nehéz egy Canon SX130-as kategóriájú gép?
2012. febr. 23. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel nyugodtan. Majd egy csoportban válaszolunk rá.
2012. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kis gép. Nem túl nagy. Szinte minden bridge gép nagyobb. A 40e-s kategóriában (újban nem kapsz jobbat) a használtat nem tudom.
2012. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy Canon Powershot Sx130Is géphez milyen class értékű memó kártyát lenne érdemes venni?
2012. febr. 26. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
class6, class10. egy sam... márkájút nézhetsz az árgpen, nem drága (annyira) legalább 8GB-osat javaslok.
2012. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!