Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy laptopom és laptoppárn...

Van egy laptopom és laptoppárnát szeretnék hozzá. (a laptopot most kaptam) és nem laptoptáskát akarok, hanem laptop párnát) Milyen LAPTOPPÁRNÁT ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ikeaban van,esetleg számtech boltokban.Nem ajánlom,mivel elzárod a hűtőnyílást,így túlmelegszik a géped.
2012. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Kedves válaszoló!

De hát olvastad a kedves kérdezőt: "én laptop párnát akarok". Érted, ugye. Ő nem kérdez, nem kér, hanem akar. Így pedig mindjárt más.

2012. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves okostojás!

Már bocsánat,de nem értem,hogy mi zavar..Nekem a 2. laptopom van azért,mert laptoppárnát használtam,és elszállt az alaplap,ami 50-embe került,mert teljesen megszűnt a hűtés,hiába forgott a venti..Ezért szeretném megóvni!

2012. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy ha kemény fedeleset veszel.

A puha valóban ellenjavallott.

[link]

2012. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is a babtáblát ajánlom nekem is olyan van 10 ezerért vettem nem sajnáltam érte a pénzt mert nagyon megérte szeretem jó laptoptartónak és ha beteg vagyok akkor az ágyban is lehet rajta enni pl
2012. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!