Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri szerintetek a legújabb,...

Megéri szerintetek a legújabb, wifis iPad-et megvenni?

Figyelt kérdés

Folyton azon gondolkodom, megérné-e, kihasználnám-e. Van egy iPhone 4-em, és egy iMac-em. 3G-set biztosan nem vennék, mert legalább 500 MB-os netcsomag kéne hozzá, ami kb havi 3000 Ft plusz. Tehát csakis wifis helyeken tudnám használni, amiben ugye Magyarország nagyon elmaradott a többi országhoz képest: alig van nyilvános wifi.


Az iPhone-omon van 100 MB-os netcsomag, azt ki is használom. Tulajdonképpen az iPad mondható egy kinagyított iPhone-nak is?


Engem igazán a retina display-es kijelző miatt érdekelne az új iPad, de ha csak sima HD filmet nézek rajta, akkor arra az iPad 2 is jó. Könyv és magazinolvasás, valamint tanulás miatt is jó lenne, de viszonylag ritkán utazom ezeken a csodálatos magyar tömegközlekedési eszközökön a balkáni színvonaluk miatt, így erre is ritkán tudnám használni. Este az ágyból netezni meg talán nehezebb vele, mint az iPhone-nal, mert nagyobb és sokkal nehezebb. Ráaásul iszonyat sokáig kell tölteni, és 10 óra alatt le is merül.


Szerintetek van-e értelme ilyenre költeni?


2012. márc. 19. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Már csak az ára miatt sem érdemes, abból már futja egy normális laptopra.
2012. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs értelme.

Van pár almás ismerősöm, mindegyik várta, hogy hú de jó lesz az iPad, 20 perc után megunták, mert ugyanaz, mint az iPhone.


Ha nincs valami konkrét dolog, amire kéne, akkor felesleges, pláne bármilyen okostelefon mellé.

2012. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, 2-es válaszoló, valahogy én is ezt érzem, hogy okostelefon mellé teljesen felesleges. De akkor megerősítettél az érzéseimben.
2012. márc. 19. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Annyi ellenokot felsoroltál, hogy nem is értem miért tetted fel a kérdést. :D :D


Én látnám értelmét magamnak, de az más történet. A munkámhoz jól jönne. Bár enélkül is megoldom. Csak akkor könnyebb lenne valamivel.

2012. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

remélem aktuális még:D

az előző válaszolók állításait megcáfolnám. A történet a következő: Karácsonyra kaptam egy iPad 2-t(64giga wifi), annak ellenére hogy megmondtam hogy nem kérek, nem jó semmire, csak egy nagy iPod, egy szóval úgy voltam mint te(iPhone 4-em van nekem is), aztán másnap elkezdtem használni... és ez leírhatatlan, egyszerűen annyira kényelmes rajtanetezni, filmet nézni, skypolni meg főleg játszani(minden játék hetekig leköt), meg már a tudat hogy használod jó érzéssel tölt el, hihetetlen jó felhasználói élményt tud nyújtani, és tényleg hasznos, suliban nagyon jó jegyzetelni rajta(bluetoothos bill azért ajánlott hozzá), 10 óra üzemidő, nem kell várni a bootolásra. Szóval azt mondom neked hogy az iPadet ki kell próbálni, de vigyázz utána nem tudod lerakni( mióta megvan a pc-t csak letöltésre használom)

tuti nem bánod meg, úgyhogy igen megéri az árát

2012. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző:


persze, ez is előfordulhat, de amit én írtam az is (főleg, hogy meg is történt eset, 2-3 ismerősöm is ráunt az iPad-re pár napon belül).


Filmet nézni, skype-olni, netezni, játszani meg PC-n is lehet, és sokkal gyorsabb, könnyebb, egyszerűbb.

2012. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyit azért hozzátennék, hogy van egy iMac-em is, ami hihetetlenül nagy élményt nyújt, és nem tudom, hogy az iPad is lenne-e ennyire jó.
2012. márc. 21. 00:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma kijött egy sajtóközleményben az új iPad ára. A 16 GB-os, wifis került 150 ezerbe. Ez tényleg brutális ár, annyiba kerül, mint egy iPhone 4, arról viszont telefonálni is lehet és 3G is van rajta. Sokallom ezt az árat. 100 ezret megérne maximum egy ilyen készülék.
2012. márc. 21. 00:31
 9/9 anonim válasza:
Én sem vennék, egyszerűen hidegen hagy, de nem csak a borsos ára miatt. :D Bőven elég nekem az iPhone 4S-em, az is kiváltotta nálam a PC-t 80%-ban. Ennél többet egy iPad sem tud nyújtani, csak minden nagyobb és szebb az iPhone-hoz képest. Simán eltudom képzelni hogy én is ráunnék pillanatok alatt. Inkább vennék egy macbookot a teló mellé, de annyi pénzt mire összeszedek... :)
2012. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!