Hogy kell beállítani az univerzális távirányítót? Mihez kell csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Régi tv-m van, ehhez van vezetve másik szobából asszem digi tv-s zsinor (bocsi lány vagyok, úgyhogy eddig terjed a tudásom, hogy az egy zsinor), szóval nem az én szobámban van a beltéri egység, hanem 1 szobába van és akkor több fele van vezetve. De vettem egy univerzlis távirányítót, de nem tudom, hogy most akkor a tv-het kellene csatlakoztatni, vagy ehhez a beltéri egységeshez?


Ilyenn gombok vannak rajta, hogy tv (AUX), VCR (AMP), DVD (DVBT), SAT(CBL)



2012. márc. 19. 22:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

0179

0236

0463

?

2012. márc. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
ezekkel se megy.. ezért gyanítom, h vmi a bevitellel lehet a gond, mert az autamikus kersés se indul el:(
2012. márc. 20. 00:15
 13/27 anonim ***** válasza:

akkor már csak egyet tehetünk...


mekkora melled van? :DDD kérsz sört...:DDD


Na, akkor komolyra fordítva - a led-es visszajelzéseknél hol van a lépéseknél, ahol nem úgy jön a visszajelzés, ahol a könyvben le van írva?

2012. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

:D Az automatikus keresésnél azután, hogy megnyomom a TV gombot, majd a Mode gombot, nem csinál semmit, vagyis pittyeg párat a led, aztán elalszik, azután hiába nyomom meg, amit kell, nem csinál semmit, csak villog a led, ha benyomok egy gombot.


A kód beírós változatban ugye rámegyek a SETUp-ra, utána a tv-re, majd a Mode-ra, ezután pittyeg párat a led, beírom a kódot (mindegyik gombnyomásnál villog egyet a led, majd elalszik). Ezután rámegyek a SHIFT-re majd az OK-ra, és itt kezd el folyamatosan világítani a led és nem csinál semmit.

2012. márc. 20. 00:24
 15/27 anonim ***** válasza:

ööö...tudod mit néztem? hogy a (2)-es előtt felkiáltójel van, és nem felsorolás...


és én úgy értelmezem, hogy először az az 1 db gombos kell, utána a tv... tehát fordított sorrendben..

2012. márc. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

próbáld meg így:

1) setup-sokáig, piros led világít (fő a rím..:)

2) az egy db gomb középen

3) TV.-gomb

4) kód bead..

2012. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
minél inkább olvasom, annál inkább biztosabb vagyok benne, h. így jó lesz...:DD
2012. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
úúú most történt vmi, vagyis az automatikus kódkereséssel próbálkoztam ahogy mondtad, és most elkezdte csinálni azt, hogy kb. 2-3 másodpercenként villan egyet a led:P Csak ez után nem tudom mit kell csinálni:D
2012. márc. 20. 00:33
 19/27 anonim ***** válasza:

28. oldal első bekezdésénél jársz...:D


ha reagál a tv-d (kikapcsol, v. be-) nyomd meg a shiftet...

2012. márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
bocs.. shift, majd OK gomb...
2012. márc. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!