Mit tudnak a kínai LED-es projektorok?

Figyelt kérdés
Vaterázgattam, megláttam egy ilyen projektort, sok kiegészítő, sokcsatlakozó tv-tuner, beépítetthangszórók, 2200 lumen fényerő, 800:1 kontraszt. Na megtetszett. Utána jártam e-bayen és kellemes árban vannak. Néztem youtubon egy-két videót, nem sok információhoz jutottam. A lényeg: vennék valami ilyesmit, de nem akarok zsákbamacskát, ha valakinek van ilyen kérem írjon nekem milyen ezeknek a képminősége, fényerő, stb. Szóval hogy mennyire használható cuccok ezek. Ja 20000 óra élettartamot írnak rájuk mindenhol,és nem a kis mini projektorokra gondolok, ezek teljes értékű projektorok elméletileg. A vaterás ember is hongkongból rendelte. Segítségeteket előre is köszönöm.
2012. márc. 20. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdemes megvenni.

Minőségi kínai cucc nem létezik.

Az, hogy mi van ráírva megint más dolog, hidd el, azt teljesen random nyomják rájuk.

2012. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

LED és 2200 lumen ????????

Ez egyszerűen lehetetlen. Tudom hogy hol tart a LED technológia, de 2200 lumen? Akkor az egy szuperledes valami ? Linkelnéd?

2012. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez hasonló, pont azt nem találtam meg.

2012. márc. 20. 23:13
 4/8 anonim ***** válasza:

"LED és 2200 lumen ??????

Ez egyszerűen lehetetlen."


Egy minőségi 100 W-os led 6-8000 lument is tud. Ahhoz képest a selejtebbek kevesebbet. De egy ilyen fényesebb led csak magában többe kerül mint ez a projector amit linkelt a kérdező.


[link]

2012. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamiért projektorban még nem hazsnálnak ilyen nagy teljesítményű ledeket. Mondjuk rá is tenne 80-100 ezret az árra. Majd lesz olcsóbb is. :-)
2012. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

"Nem érdemes megvenni.

Minőségi kínai cucc nem létezik.

Az, hogy mi van ráírva megint más dolog, hidd el, azt teljesen random nyomják rájuk"


Beszélsz hülyeséget.

Az összes prémium márka is ott készül már kezdve a csúcskategóriás telefonoktól a laptopokon keresztül szinte minden elektronika. Te is a Józsefvárosi piacon szocializálódtál...


Sok jó minőségű cuccot gyártanak már olcsón. Ha nincs rajta a márka meg a nyugati körítés, sokkal olcsóban is ki lehet hozni.


De azért a minőség erősen összefügg az árral. Kínában olcsón gyártanak, de csodára ők sem képesek. A ráírt adatok sokszor nem hitelesek. Teszteket kell olvasni róla.

Mondjuk nem értem hogy miért gondolják sokan hogy harmadannyiért ugyanazt kapják. Ja, hogy kamuznak az adatokkal, a piacon is mindig minden friss és ropogó nem, csak másnapra rohad meg teljesen.

2012. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző:


nem mindegy, hogy nem-kínai márka csak Kínában szerelik össze, vagy teljesen kínai cég amit ott szerelnek össze.


Igen, tudom, hogy minden ott készül, de a prémium cuccok nem kínaiak.

2012. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Unic40, unic46 wifi. Ezeket érdemes megvenni. A többi ilyen hasonló ezeknek a gagyi váltlozatai kamu körítéssel.

Nincs olyan mint egy higanylámpás DLP vagy LCD de otthon megteszi mozizásra az egész családnak.

2017. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!