Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót vegyek...

Milyen fülhallgatót vegyek mobiltelefonhoz zenehallgatás céljából?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha mikrofonos, felvevőgombos lenne, hogy ha esetleg közben valaki hív, ne kelljen kivenni a fülemből.

A mobil: Samsung Galaxy Gio, 3,5-es szabvány jack aljazattal.

Maximum 10-12e körüli összeget szánnék rá.

Mit ajánlanátok?


2012. márc. 27. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gyárit vennék.
2012. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 meganers ***** válasza:
Esetleg egy SonyEricsson agybadugós (én is ilyet használok, nem SE telóval). Csak teszteld, hogy működnek-e a gombok.
2012. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Gyárit kerestem hozzá a neten. Lenne egy ilyen: Samsung EHS48ESOM. Viszont sok helyen 2,5-esnek írják a csatlakozóját. Ma láttam egy nagyobb áruházban ahol meg is lehetett nézni, 3,5-es dugóval.

A minőségéről semmit nem tudok. Egy véleményt olvastam róla, de az negatív volt.


Amit kinéztem az egy Sennheiser. Ebből is vannak mobilokhoz való mikrofonos változatok.

Vagy amit nagyon dicsérnek a CX 300 II. Igaz ez nem mikrofonos, csak egy sima füles. De most is hasonlóval használom.

2012. márc. 28. 07:48
 4/13 anonim ***** válasza:

A gyári fülhallgatókat kb 300 ft-ért csinálják, és úgy szólnak, mint egy gyertya (ami ugye nem arról ismert, hogy jól szól).


Sennheiser CX300-II, ez alá nem adnám.

2012. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Skullcandy-t az nem rossz
2012. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző:


te meg vegyél Tesco Gazdaságos Cola-t, mert az nem rossz.

2012. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mi a bajod vele?
2012. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A hangzása.

Elég gagyi, oké, jobb, minta 2000 forintos kínai piacon kapható, de amúgy kb azokkal van egy szinten.

Lehet neked tetszik, de csak mert nincs viszonyítási alapod, de igazából egy túlárazott, szar márka a Skullcandy (és a Beats is).

Ezek csak azért híresek, mert divatosan néznek ki, meg mert a legtöbb ember beéri a 128 kbps-t mp3-mal és még azt is jónak hallja.

2012. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gepzene ***** válasza:
Sennheiser tényleg jó, ha nem a legolcsóbbat veszed. Philips nagy fülesei piszok pontosak kommerszhez képest, agydugót nem is láttam, de ha lenne, bíznék benne. Sony majdnem jó, és szintén rondán túlárazott. Típust nem tudok ajánlani, mert kicsiből sose találkoztam használhatóval (zenélek).
2012. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gepzene ***** válasza:
Ja, és headset nálam annyi, hogy megveszem a második legolcsóbbat, vagy aminek tetszik a kezelése, és bicska, jack aljzatot ráforrasztom, és marad a régi füles, kb ezt tudom ajánlani is! Sokkal olcsóbb, sokkal jobb! :)
2012. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!