Melyik a jobb? A PS3 vagy Xbox 360

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/203 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem Xbox 360

De ez csak az én véleményem =)

2009. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/203 anonim ***** válasza:
62%

PS3 hardveresen erősebb. Az X360 gyári hűtése eléggé rossz (lsd: 3ledes hiba). Ha van léd PS3-ra, azt vedd meg sztem


habár... a Microsoft most dolgozik a Project Nathalon. Ez egy mozgásérzékelős kontroller lesz az X360-hoz. Hasonló,mint a Wii, de nem kell kézben fogni, hang-,és arcfelismerő,stb... ha összejön nekik, mindenki más eláshatja magát.

2009. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/203 anonim ***** válasza:
77%
Ár/érték = xbox360 sztem. Nagyon jó az ára a ps3-hoz képest.
2009. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/203 anonim ***** válasza:
66%

PS3: erősebb, drágább, a játékok is drágábbak, van benne blu-ray.

XBOX360: gyengébb, olcsóbb, olcsóbbak a játékok, csak cd-dvd lejátszás.

2009. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/203 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez egyedül pénz kérdése. Ha az erösebbet akarod (PS3) akkor majd mélyebben kell a zsebedbe nyúlni, játékvásárlásnál is.

Project Nathal a Microsoft-nél - azért nem kell félteni a Sony-t sem. Ök is készülnek a kis kütyüikkel. Eye és Motion Controller - nem hangzanak rosszul!

2009. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/203 anonim ***** válasza:
31%

Az Xbox 360 nem gyengébb mint a PS3, sőt, a GPU erősebb az X360-ban. Egyedül ami erősebb PS3-ban az a Cell CPU, de mint tudjuk nem a processzor állítja elő a képet tehát nem szebb a képe és nehéz rá programozni míg az X360-ra könnyű és ezért a multiplatform játékok is ezért jobbak a 360-on míg PS3-mon bugosak, nem olyan szépek, stb...

PS3-mon van egy pár exkluzív cím ami nagyon szép de azokat is több évig fejlesztették és nem annyival szebb hogy a PS3 legyen a jobb.


Valamint az X360 olcsóbb is sokkal, jobb és több játék van rá (bár ez ízlés kérdése is lehet) és a Project Nathal lenyűgöző.


De nagyon sok érv szól még a 360 mellett, eddigi tapasztalataim és tudásom alapján meg mások (a többség) véleménye alapján az Xbox 360 a jobb.

2009. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/203 anonim ***** válasza:
23%
És nézd csak meg az eladásokat... szerinted miért épp az Xbox 360-ból fogyott a több, mint PS3-ból? ;)
2009. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/203 anonim ***** válasza:
81%
mert olcsóbb koma. melyikből adnak el többet, suzukiból, vagy merciből? akkor a suzuki a jobb?
2009. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/203 anonim ***** válasza:
25%
De itt az a lényeg, hogy még jobb is (játékra)! Aki filmet akar nézni annak PS3.
2009. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/203 anonim ***** válasza:
81%

Kiegészítem az előttem válaszolók érveit:

Tehát,

Sony PS3

- nekem eddig a Sonyval soha nem volt semmi bajom, PS2-m 6-7 év után is remekül működik, 1szer volt vele hiba, az is egy lopott játék miatt volt(eltörte az olvasóját a másolt játék)

- Lehet, hogy drága rá a játék, de akárhol nézzük a játék mint PS3-ra, mint Xbox-ra egyenlő árban van. Hiába van az XBoxra flash, józan paraszti ész kell hozzá, hogy megtudjuk, hiába töltjük le a játékot, kis számolás után max. ugyanannyit áldoztunk a másolt játékra, mint az eredetire, másodszr, te mire letöltöd azt a játékot, addig már az üzletben is hasonló árban lesz, mint amennyit te rááldoztál, h lejöjjön, szal ennyi

- a PS3-mon ingyen van a net és a multi

- beépített Wi-Fi kapcsolat

- Blu-Ray olvasóval van ellátva(a Blu-Ray lett a hivatalos utódja a DVD-nek, nem pedig HD DVD. Így le tod következtetni, h a jövőben minden nagyfelbontással ellátott játék, már Blu-ban jön ki, így a többi konzolgyártó bas.hatja, a következő Xbox is(XBox 720) már Blu-Ray olvasóval jön ki, a Sony meg lehet, h ki sem adja a PS4-et, mivel még addig is nyeregben lesz a PS3)

- erősebb hardver, hiába pattog mindenki, h a boxban ilyen a grafika meg olyan a grafika, PS3-mon még azért nem olyan jó, mert a gyártók még nem boldogulnak jól a Cellel, de sejtésem szerint jövőre ez már eldől, mivel kiadják a God of War III-at, az Uncharted 2-t, még idén az Assassin's Creed 2-öt, ami aztán...(mondujk úgy, h nem fogsz hinni a szemednek olyan grafikája lesz)

- Az Assassin kivételével a másik 2 PS exkluzív játék. Lehet, h több game van boxra, de 1,5 évvel előbb is jött ki. Mivel a játék miatt veszed, gondolkozz el, h milyen típusért vagy oda és nézd meg az exkluzív game-ek listáját is!

- PS3-ról még nem hallottam azt, h vmilyen túlsülési, vagy akármilyen hibája lett volna.

- Lehet, h a MS csinál mozgáskontrollert, de ne ám azt hidd, h a Sony meg csak kart-karöltve nézi. ez egy ilyen játék, ha az egyik vmit kitalál, csinálja a másik.

Xbox:

- Microsoft által gyártott termék, gondolom tudod, h ki csinálja a Windowst és gondolom már neked is meggyűlt vele a bajod.

- XBox Live: az Xboxod ezen keresztül válik alkalmassá a multira és a netezésre. Éves költsége: 10e Ft(szinte egy jó minőségű játék ára)

- nincs beépített Wi-Fi, külön venned kell egy adapter, ami 20e Ft(egy nagyon király játékot tudnál belőle venni)

- és ahogy már említettem nincs Blu-Ray olvasója, most még lehet, h tarol, de nem kell neki 2-3 év, és máris kiszáll, az új XBox-nak meg már Blu-Ray olvasója lesz,szal...

- és hát természetesen a játékok(típus/exlu-k stb.)


Már pár embernek is javasoltam ezt a lépést, neked is leírom:

Fogj egy lapot, az egyik felére írd a "PS3" szót, a másikra pedig "XBox 360". Ezek után:

ezen az oldalon már számtalan személy feltette ezt a kérdést, keresd meg ezeket a kérdéseket, olvasd végig, és ahol vki a PS3-at támogatja, akk a PS3 alá írj egy pontot vagy pipát vagy akármit, miután ezekkel a kérdésekkel megvagy, számold bele ennek a kérdésnek a válaszait is, utánna irány a google és a youtube. Egy rakás konzolösszehasonlítós videó van a youtube-on!

Amelyik konzol több pontot kap, azt vedd meg, mert az a jobb, hiába vannak negatívjai, tökéletes konzol nincs

2009. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!