Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Univerzális távirányítót,...

Univerzális távirányítót, hogyan lehet beállítani Tewa márkájú televízióra?

Figyelt kérdés
Most vettem egy univerzális távirányítót a TV-hez, csak nem tudom beállítani hozzá, a listában nincs benne és az auto keresőnél sem talál. A TV Tewa (vagy Tevva) gyártmány, mi a teljes neve? Ez nyilván egy rövidítés. Ha tudna valaki segíteni, megköszönném! + jól jönne ha elküldenétek a kódot/kódokat.

2012. máj. 13. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Auto kereséssel sem megy,akkor az felejtős lesz.

Itt nézz körül.


[link]

2012. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Auto keresésnél talál valamit, mert kikapcsolja a tévét. Ezért gondolom, hogy működnie kellene. Csak ha vissza akarom nézni a hozzá tartozó kódot és beírom azt, nem reagál a készülék! Ezért is érdekelne maga a kód, vagy egy oldal ahol megtalálható. Ha más lehetőség nincs, akkor marad az oldal amit küldtél.
2012. máj. 14. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Még rákerestem a gyártóra,ennyit találtam róla:

"A Tungsram a GE-hez került, majd 93-tól az osztrák Markus Biegler vásárolta meg, így lett a neve MBKE Elektronikai Kft., a Tewa TV szerelése is ekkor zajlott."


Visszatérve a távirányítóra én is most társítottam egyet orion tévéhez,hiába van több kód és auto.beállítás.

A menü-txt-színkezelés nem működik vele.

2012. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sikerült megoldanom. Kaptam egy tippet, hogy hasonló gyártmányok kódjaival próbálkozzak mint pl. Grunding, Akai..az utóbbi kódjával sikerült beállítanom! :)
2012. máj. 14. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!