Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozit veszünk majd, kb...

Házimozit veszünk majd, kb 100 000-ig. Hol van nagy választék?

Figyelt kérdés
mire figyeljek vételkor, Mely paraméter fontos?
2009. júl. 3. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha 100.000Ft-od van ilyesmire, ne törődj semmivel!!!
2009. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ebben a kategóriában kell figyelni, ugyanis ennyiért még korántsem biztos, hogy a legjobbat kapod. (Házimozira, meg úgy általában műszaki cikkre ez nem olyan sok pénz, hogy csakis tökéletes terméket kapjál)

Én a helyedben rászánnék a keresésre 1-2 napot: irány a mediamarkt, electro world és saturn (persze előny, ha bp-i vagy). Ezekben általában van kipróbálási lehetőség. Beülni, és kipróbálni mindent. Ami tetszik, azt írd fel, és irány a net, fórumokban utánanézni, illetve egy google keresést megindítani boltokra, ugyanis teljesen biztos, hogy meg lehet kapni a cuccot 20%-kal olcsóbban is. Ja, és én biztos nem ilyen műanyag csicsergős rendszerben gondolkodnék, hanem rendes fadobozosban.

2009. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is úgy vélem a mindegy milyen az 30 és 60 000 közt van, de ha már 100 000 -et adok körül kell nézni, mert 300 000-ért is van. Saturnban már voltunk, Euronics-ban is és a neten is nézek, ... de hát pont a fától nem látom az erdőt.van még idő, kb egy hónap múlva lesz a vétel.csak nem tudom mi a fontos , mely műszaki adat.
2009. júl. 3. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Duna Pláza, Saturn, emeleten.
2009. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!