Milyen jo gamer laptopokat tudtok ajánlani aránylag olcsón? Linkeljetek lécci

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Olcsó alatt nem tudom mennyit értesz de ezt: [link] és az Alienware termékeket ajánlom:) Vagy nézz körül extreme digitalon, illetve az e-bolt -on biztos találsz megfelelő konfigot:D
2012. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de ezek nagyon drágák :// olcsó alatt olyan 150 ezer forintra gondoltam :D
2012. jún. 11. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem gamer laptop akkor.
2012. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2013. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszoló, 150k-ért érdemesebb lenne egy asztali gép hidd el. De persze ha mozgásban vagy akkor a laptop jobb döntés. Kicsit spórolj még, mehet akár a használtpiac is. A lényeg ne a mérete hanem a minél erősebb CPU, és VGA min. 1GB illetve azért legyen meg a 2-4GB RAM, de többre megyek ha megmondod milyen játékokra kellenének.

Ilyen áron minimum egy Bad Company 2.. a régebbi játékok egytől egyik elfutnak. Ide értem a Valve termékeit stb.

2013. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lenovo gépein elfutnak a mai játékok is. Sőt még az INTEL HD 4000-en is. Persze utóbbin low-on vagy mid-en.


[link]

2013. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 link23 válasza:
Nem a legkomolyabb játékhoz az kell: Intel Core tm I5 2.4 GHZ vagy annál jobb 2GB vga ehhez nem értek csak ezért irtam ennyit 4 vagy 8GB RAM és ha ezek megvannak egy használt laptopban akkor már egész jo bár i7 sűrűbben 4 magos és ez valószínűleg megvan 150k alatt is és ha 4magos akkor "felvétel ma minecraft videót csinálok " azt nézd mennyit bír az aksija és lehetőleg ne amd legyen benne bár játéknál majdnem mindegy csak kibontásnál és tömörítésnél nem mindegy na szia
2016. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 link23 válasza:
És hogy ne legyen félreértés a vga-hoz nem értek
2016. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!