Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valószínűleg másodszor 3LED-es...

Valószínűleg másodszor 3LED-es problémájú az XBOX amit használtan vettem. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Vettem használtan (szerencsére még ezek után is azt mondom, jó áron) egy boxot, úgy volt 3ledes, nem csináltak rajta semmit eddig. Leszedtem az előlapot, mert mikor bekapcsoltam villogtak a ledek, de a DVD tálca nem nyílt. Na és akkor megláttam belül egy lapot, amire rá volt írva, hogy Sarstedt (lehet nem írom ezt helyesen) és ott volt, hogy Reball, dátummal együtt és egy 'OK'. Ez lezárva ilyen lézeres matricával. Na most azon gondolkozok, megéri-e elküldenem megcsináltatni, mert nagy valószínűséggel nem sokára újra ez lesz a baja. Ilyenkor mik a megoldások? Alaplap csere (Jasperes-re), stb.? Annyit tudok, hogy még ez 2006-os és Xenon/Zephyr lap van benne (neten találtam egy oldalt, ahol leírták, hogy kell beazonosítani és sikerült).
2012. jún. 29. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megcsináltatod utána is nagyon valószínű, hogy újra megtörténik, egy teljesen újat kéne venni, slim-et, azzal nem lesz ilyen probléma.
2012. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, egy kicsit költséghatékonyabb megoldás szeretnék
2012. jún. 29. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan van, de az átmeneti.

Elviszed megcsináltatni, 5-6k körül már van, de aztán megint elromlik, és megint mehetsz.

Ha veszel egy slimet az elég drága, de előbb-utóbb megtérül.

2012. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha aktuális még akkor ajánlom, hogy rakj bele plusz hűtést. A barátomnak eredeti xbox360a van, és a plusz hűtéssel mérhetetlenül kevésbé melegszik mint az én Slimem. Az több órányi játék után sem melegszik, a Slim meg már 30 perc alatt is felhevül.
2012. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!