Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik monitort vennétek ezek...

Jakcsi kérdése:

Melyik monitort vennétek ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Mint láthatjátok különböző márkájú mindegyik, és persze utánanéztem már a dolgoknak és hallottam hideget meleget az összesről.

Lehet persze, hogy ezek nem olyan jók mint most hiszem, ha tudtok jobbat linkeljétek be.A lényeg annyi lenne, hogy full hd legyen, ledes, 21,5 inch-nél nagyobb legyen vagy akkora, és legyen dvi bemenete és 30 és 40ezer forint körül legyen.

Szokásos dolgokra kell, filmnézés, netezés, játék, stb.

Aki valami értelmeset szól a témához pipát is kap természetesen.

Köszi előre is!



2012. jún. 30. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Samu, mert a specifikációja az összesnek ugyanolyan, de ez a legnagyobb, az a 2.5" is elég nagy különbség már.
2012. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én is azzal szemezek a leginkább a képmérete miatt, csak félek kicsit a samsungtól, eddig valahogy mindig elkerültem őket nem tudom miért de nem bízom benne.De aztán lehet, hogy most szakítok a hagyományaimmal és mégis ezt veszem.

Köszi a választ, pipa ment.

2012. jún. 30. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy Samu fan, de nem tudom miért.

Nagyon megy nekik az üzlet, telefonoknál is ott vannak, TV-ket is nagyon nyomják, elég korrekt laptopokat is gyártanak, meg mindenhol ott vannak, valószínűleg nem véletlen.

2012. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!