Hogyan lehet megoldani h autóban cd lejátszóra mp3at kötök, és arról megy a zene?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 10:12
 1/5 anonim válasza:
Nah, ez engem is érdekelne, már kérdeztem itt is, de nem kaptam választ.
2009. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van a lejátszón audió bemenet akkor csak rá kell kötni egy megfelelő kábellel a lejátszót.

De létezik olyan szivargyújtó formájú MP3 lejátszó ami az URH sávban sugároz és az autórádióval lehet venni a jelét. Ezeken van USB csatlakozó is hogy fel tudd tölteni rá a zenéket.

2009. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyik ismerősömnek úgy volt, hogy kazettás magnó volt a kocsiba, és az mp3ról egy kábel a kazettába volt bekötve.. és csak benyomta a kazettát aztán ment...
2009. júl. 10. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
kazetta adapter létezik, ami egy "kazetta" amiből kilóg egy kábel a végén jack csatlakozóval, cd-ben ilyen nem létezhet, mivel az állandó mozgásban van... a szivargyújtós módszert ajánlanám én is.
2009. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. júl. 10. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!