Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet szinkronizálni az...

Hogy lehet szinkronizálni az iPodot új gépen, hogy ne vesszenek el az adatok?

Figyelt kérdés

A kérdés szerintem érthető. A lényeg az, hogy új gépet vettem. A régi gép még megvan, ráadásul az egyik winchester is át lett téve, amire telepítve volt az iTunes. Viszont azt ha megnyitom az új gépen, kiír valami hibát. Tehát újra is lett rakva az iTunes. Viszont nem merem szinkronizálni, illetve feljönnek kis ablakok, azokat inkább ki "x-elem" hogy nehogy valami rosszat csináljak. Rengeteg zene van rajta, a játékok mentése lenne a fontos, meg ami a noteszben van.

Légyszi valaki segítsen, mert raknék rá új dolgokat de ahhoz szinkronizálni kell és elvesznek az adatok :S

iPod Touch 2G-ről van szó.


2009. júl. 10. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

hali ez egy jo kerdes nekem is hasonlo problemam van csak mas korettel de a lenyeg ugyan az csak en tesomnak fogom ajandekba kuldeni az ipodot mas orszagba es elore belottem neki meg progikat raktam ra neki es nem tuom mi lesz ha majd o radugja a gepere, de.....

szerintem ez ugy megoldhato hogy ugye az ipod hozza van rendelve a sajat itunes acountodhoz amirol ugyebar letoltogetsz es szerintem valahogy le kell szedni az ipodrol ezt az igazolast es amikor radugod az uj gepre ujat kell neki csinalni

valahogy bisztos lehet es meg ma elmegyek az aplestoreba es megkerdem

2009. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. Már sikerült. Az új gépen az alkalmazásokat beraktam az Applications-ba, de amikor szinkronizáltam, csinált Backup-ot, és a mentések megmaradtak. A zenék és a filmek ugyan elszálltak, de a játékok mentései megmaradtak. Volt egy program amibe bent voltak a képek, azokban a képeket is meghagyta, viszont a Photo-n belül törlődtek a képek is. A notesz tartalma is maradt. Tehát ha a dolgokat megtalálj az új iTunes-ban, akkor backupot készít és meghagyja a mentéseket.
2009. júl. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!