Garmin Oregon 200 v Garmin eTrex legend hcx? Melyik lenne jobb választás? Az árkülönbség nem nagy és nem döntő. Teljesítménytúrázáshoz, geochaching, tájékozódási versenyekhez és edzéshez használnám.

Figyelt kérdés
Fontos melyik strapabíróbb? Pl. Leejtés, sziklához- fához ütődés, esőben használat stb.
2009. júl. 13. 10:24
 1/1 anonim válasza:
Az Oregon 200 újabb és szebb, de kevesebbet tud (PL. nincs benne elektronikus iránytű és magasságmérő) A etrex legend hcx jól bevált modell, de nincs olyan nagy képernyője, nem nézhetsz rajta képeket, nincs rajta 3d funkció. Döntsd el melyik a fontosabb. Mindkerrő elég strapabíró. És nézd meg eBay-en ott rengeteget spórolhatsz, még postaköltséggel is. Pl nekem egy colorado 300 van, eBayról vettem majdnem 50ezret spóroltam, postaköltséggel együtt, nincs semmi baja.
2009. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!