Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-on is ugyanúgy van menüje...

PS3-on is ugyanúgy van menüje a Blu-Ray filmeknek?

Figyelt kérdés
Beteszem a lemezt és egyből elindítja vagy a PS menüjében el kell indítanom? Youtube-on néztem videókat,de egyiken sem mutattak menüt,egyből indult a film. És ha van menü,abban a controllerrel ugyanúgy lépkedek,mint a távirányítóval?

2012. aug. 7. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mit kell ezen problémázni, ha nem indul el magától akkor majd te elindítod, ezért képest voltál egy kérdést kiírni?

Az irányítást is ugyanúgy észrevetted volna magadtól.

2012. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan??? És te ezt látod fő kérdésnek? Boccs,de ha már kiadok 10ezret egy Blu-ray filmért,akkor nem mindegy,hogy menüsen és extrákat válogatva meg tudom-e nézni vagy csak elindítom a filmet és ennyi. Ezt csak mellékesen kérdeztem,de kösz a nagy segítséget. Inkább a te kommented volt felesleges,én pedig kérdeztem vmit,amire te kritizálsz! Gratula!
2012. aug. 7. 12:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nevetséges,hogy kérdez valamit az ember és ezt a választ kapja,hogy Hát észrevetted volna magadtól! Fingod é nincs a válaszról sem és idejössz osztani az észt:))))) Röhej! Nem is tudom minek ez az oldal,ha ide csak ilyen nagyokosok járnának... pfff :D
2012. aug. 7. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem írtad, hogy ezen múlik, hogy megveszed-e a blu-rayt (egyébként nemtom hol láttál 10k-ért blu-rayt, közel sem annyiba kerülnek), de akkor itt egy válasz: teljesen ugyanolyan, mint egy blu-ray lejátszón, van menü és minden.
2012. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!