Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple vezetéknélküli billentyű...

Leslie Smith kérdése:

Apple vezetéknélküli billentyűzetén vannak ékezetes karakterek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehet magyar kiosztással rendelni, de azon vannak ékezetes karakterek?

2012. aug. 29. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a magyar kiosztás csak annyit jelent, hogy felcserélik az Y -t és a Z -t? Hát persze hogy van.
2012. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És jó, IPad 2-höz akarom használni
2012. aug. 29. 17:49
 3/7 Multigod97 ***** válasza:
én a vezetéknélkül billentyűzetet magyarországon vettem (ellentétben az iPodommal, iPademmel és a retinás MacBookommal ellentétben), mivel itthon nem drága, és ha itthon veszed, kapsz ékeztetket, és még hosszu "i"-t is
2012. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A "retinás MacBook" az az új ugye?

Ha nem haragszol megkérdezném, hogy mennyibe került?

És mennyiért vetted a Billentyűzetet és hol?

Kösz

2012. aug. 29. 18:01
 5/7 A kérdező kommentje:

Az egyik oldalon azt olvastam, hogy a magyar bill. Nem kompatibilis az IPaddel? Ez igaz lenne? Használt már valaki bill.- t IPaddel?

Tapasztalatok?

2012. aug. 29. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hivatalos apple billenytűt veszel, akkor annak működni kell ipad -el is.
2012. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Multigod97 ***** válasza:
Az műkszik iPaddel, de sajnos még nem megy a MagocMouse-al
2012. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!