Ipad 2 vagy samsung galaxy tab 10.1?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert nem tudok dönteni

2012. aug. 29. 19:33
 1/9 anonim válasza:
Én az Ipad-ot választanám ;)
2012. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Multigod97 ***** válasza:
iPad. Nekem is van, és nagyon szeretm. Egyrészt én szeretm az iOS-t is. Nagyon szép letisztult a designja. És, ami az iPadet illet imádom
2012. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
iPad. Samsung tablet egyszer volt a kezemben, háromszor kellet újraindítani a youtube videót, mert mindig kilépett magától a böngésző. Nekem ott le is írta magát az egész.
2012. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
iPad 2 , sokkal jobb
2012. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Soha ne vegyél droidot, a keezelőfelület béna +jb sincs rá csak root azzal meg mecskapiszkot se érsz.

iDevices forever!

2012. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha átlag felhasználó vagy, akkor iPad.

Ha viszont szeretnél a rendszerbe is belenyúlni, vagy külső forrásból rárakni a zenéket, játékokat, akkor Galaxy Tab. iPadre zenét pl. csak fizetőset tudsz rárakni, ugyanakkor letisztult, gyorsabb rendszer.

2012. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

iPad-ra csak fizetősen lehet rárakni zenéket? WTF?

Az iTunes magától felismeri az összes zenét ami van a számítógépeden és egy gombnyomással az összeset fel tudod rá pakolni :D Nem kell fizetni a zenékért, ez is csak egy "városi legenda", alkalmazásoknól is van egy csomó ingyenes, bár ami jó az általában ilyen 79 centekbe kerül.

2012. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jb...
2012. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi srácok ;-)
2013. jún. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!