Lintermannn kérdése:

Rendeltem 10db pendrive-ot kínából.64gb szabad hely helyett jó a 6-8 van rajta. Pay-Pal-al fizettem, most visszakérhetem az árát? Vissza kell küldenem a pendrive-okat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 19:58
 1/6 anonim válasza:
Biztosan jól van formázva és kompatibilis az oprendszereddel?
2012. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Általában írják az eladók, hogy ilyenkor küldd vissza, ezért én nem reklamáltam eddig. Sokan viszont szólnak ilyenkor az eladónak, aki vagy az egész pénzt vagy egy részét visszautalja. Te meg megtarthatod az árút. Úgyhogy egy próbát megér. :)
2012. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Flash drive tester programmal ellenőriztem kb. 10%-a jó, a többi használhatatlan.
2012. szept. 7. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
ezért nem szabad ilyeneket Kínából venni. Mivel átverés, és PP, joggal kérheted vissza az árat.
2012. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jutott volna eszembe Kínából rendelni ilyesmit mikor itthon is szinte midig átvernek az internetes vásárláskor.
2012. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon mondjuk hardveraprón tudsz venni pendrive-ot 8 ezer Ft-ért 64 GB-ost amit szlovákiából hivatalos boltból szereznek be.
2012. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!