Apple iPOD 4GB-ra hogyan lehet zenét feltölteni?

Figyelt kérdés

Nyertem egy ilyen készüléket, de sajnos eléggé hülye vagyok hozzá. Honnan és hogyan lehet feltölteni zenéket. Arra kérem a válaszolókat, hogy vegyék figyelembe, hogy nem értek hozzá egyáltalán. Köszi a válaszokat előre is:)



2008. máj. 16. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
haszálati utasítást nem nyertél hozzá?
2008. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Először is kell vele lenni egy CDnek.Azt szépen feltelepíted a számítógépre.Restart.

Aztán megnyitod a progit iTUNES a neve.Csatlakoztatod az iPodot a géphez,és ezt látja majd az iTunes is.Én úgy szoktam,hogy a media library-t pekolom tele zenével,amit éppen fel akarok tölteni,az iPodot mindig kiürítem.Aztán megnyitod az iPOD fülecskéjét a programon belül,és ott van valahol egy gomb fill to the library felirattal...


Ha rám hallgatsz,akkor fogod,megnézed,hogy a cuccnak mennyi a bolti ára,eladod áron alul,és veszel egy sima MP3 lejátszót,és még pénzed is marad.Enne több oka van:

1,nem értesz hozzá,és eléggé kínlódos a történet,meg jobb ha értesz angolul.

2,soha a budös életben nem fogod kihasználni a 4 gigányi zenét.Én 512 mega összeszedésével is bajban vagyok,pedig 3,83 gigáni van a gépemen,és az az 512 is majdnem 7 óra.Még ennyit sem hallgatsz egyfolytában.

3,egy sima USBs lejátszót nem csak zenék tárolására használhatsz,sőt,van belőlük memórikártyával bővíthető,ami külön hasznos,ha szoktál gépek között nagyobb mennyiségű adatot hurcolni.

4,nagyon jók az Apple termékei,és tényleg nincsenek rá nagyon vírusok stb...de egy átlagos felhasználónak bőven nem kell,mert nem használja ki az előnyeit,és nem mellesleg pokolian drágák.

2008. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám, nagyon jó kis készülék!
2008. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy sem használati utasítást, sem CD-t nem kaptam hozzá, csak USB-kábelt és fülhallgatót. És mivel az interneten csak angol nyelvű használati utasítást találtam, az meg nekem magas (csak kicsit tudok)így az sem használható nekem.
2008. máj. 18. 08:27
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Második válaszadó vagyok:

Tehát kell egy Quisk Time Player

[link]

Itt a lap alján,elég egyszerű,de hasznos kis progi.

Aztán,ugyanezen a lapon,úgy közép tájt van egy fotók,filmek,zenék,blogok rész..ott megtalálod az iTunes progit.Mikor ezeket feltelepítetted,indítsd újra a géped...az iTunes felrakásához nekem szükségem van az iPod serial számára,ami rajta van magán a készüléken,de lehet neked nem kell,mert a hivatalos oldalról töltöd,nem tudom.


Da ha beírod googleba,hogy Apple iPod iTunes (én is ezt tettem) és csak a magyarnyelvű találatokra keresel,akkor kidob 1-2 számítás technikai fórumot,ahol biztos találsz infót róla,csak olvasd végig rendesen.


Ha még így is bonyolult,akkor tartom magam a korábbi véleményemhez.Ha nem ment volna tönkre az MP3 lejátszóm,akkor tuti még ma is azt használnám és nem az iPodot,nem szeretem ezt a sok macerát vele.

2008. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
(Amúgy ha eladnád az iPodod, akkor én szívesen megvenném :D )
2008. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!