Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha megrendelem az apple.comról...

Ha megrendelem az apple.comról az uj ipod touchot (300$) akkor ennyiért ki is szállítják magyarországra?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyeséget kérdezek de jó lenne ha válaszolnátok :)

#rendelés #iPod #touch #iPod Touch #ipod 5 #iPod Touch 5 #ipod touch5 #itouch 5 #itouch5
2012. okt. 16. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ki hozzák neked de légi postával ami eléggé fizetős

2. Hogyha előfizetésben annyi akkor az M.O.-n hasznavehetetlen lesz!

3. Nem támogatja a magyar kártyákat ha nem független más hálózaton van max vodafone hogyha ugyanaz a gsm

2012. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem iphone-t irtam hanem ipod touchot :)
2012. okt. 16. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Első ez nem iPhone hanem iPod Touch ami hasonlít csak annyi a lényeges különbség hogy telefonálásra,sms-re nem képes, nem fogják letiltani.A kérdésre válaszolva szerintem nem tudsz onnan rendelni mert van magyar apple oldal is, de ha meg is rendeled akkor is sok a szállítási idő és a szállítás is elég drága.
2012. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem..csak azért kérdeztem mert az oldalra kivan irva hogy ingyen szállítás
2012. okt. 16. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg is hozzák azt még terheli a vám és Áfa..

Ca. 30% pluszban. És a garanciád nem tudom él-e Magyarországon..

2012. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!