Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külföldről (EU) hozott termék...

LTK kérdése:

Külföldről (EU) hozott termék garanciája itthon is érvényes?

Figyelt kérdés

Karácsonykor tervezek venni egy Nexus 7 táblagépet 32 gigás kiszerelésben. Mivel az itthoni ára elég túlárazott lesz, szeretném külföldről (Angliából) megrendelni.


A kérdés az, hogy a termékre kapott garancia itthon is érvényes lesz rá, mert EU tagállamtól vettem meg, vagy ha valami probléma adódik a készülékkel, mindenképp vissza kell küldenem az adott országba hogy garanciálisan szervizeljék?



2012. okt. 30. 14:25
 1/2 anonim válasza:
Meg lehet venni EU-s garival is.Ha felmész egy webáruházra,láthatod,hogy különféle garik vannak,12 hónap,1+2 év vagy 1 év EU-s gari.Ha Angliába veszed,akkor csak az utóbbival tudod itt is javítatni,de fontos,hogy legyen az adott üzletből Mo.-n is,ha nincs akkor kénytelen vagy felküldeni Angliába,vagy egy közeli tagállamba.Mivel általában az adott cég adja a garit,akiktől veszed.
2012. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amazon angliai oldaláról rendelném, ott még nem láttam garancibővítéssel kapcsolatos opciót, bár nem is használtam még sokat az oldalt.
2012. okt. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!