Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség az Xbox 360-ok...

Mi a különbség az Xbox 360-ok között? Arcade, elite meg ilyenek vannak, de több 10e forintos a különbözet köztük.

Figyelt kérdés

Ha csak játszani akarok rajta xbox360-as jatékkal melyiket kell megvenni, hogy egyből lehessen játszani HD minőségben, vezeték nélküli kontrollerrel?


Köszi a segítséget!


2009. aug. 19. 09:12
 1/3 anonim válasza:
Minden képpen PREMIUM x360-at vegyél, nekem is az van és van rajta HDMI csatlakozó is (kábel külön meg vétel).
2009. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Arcade-t nem ismerem, a "sima" XBOX360 és az Elite között különbség amit tudok az a memóriaméret. Ha jól tudom "sima" XBOX360-nak 60GB Elite-nek pedig 120GB.
2009. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
i, I am Matt és én ezt [url= [link] training[/url] program. Köszönöm a tájékoztatást érték, én vagyok rajongó XBOX 360, benne nagy grafika és a magas minőség.
2009. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!