Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan kábel, amely...

Létezik olyan kábel, amely Jack dugót alakít át RCA -vá?

Figyelt kérdés
Van olyan kábel, ami az RCA-t alakítja át jack-é. Viszont azt nem tudom, hogy olyan is van-e, amelyik a Jack-ból csinál 2 RCA dugót. Azért kellene, mert gyakorlati szinten hobbiból mixelgetek egy kontrollerrel, és van egy egyszerűbb régibb hangszóróm, aminek jack-es vége van. És érdekel, hogy át lehet-e azt alakítani 2 RCA-ba, amit, ha vennék egy keverőt, arra rákötném. Sikerülne-e? Van-e ilyen kábel?

2012. dec. 3. 22:25
 1/9 anonim válasza:
2012. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bármilyen elektronikai üzletben kapsz olyat !
2012. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem bántásként, de ezek kábelek oda vissza működnek. A Jack->RCA átalakító ugyanúgy RCA->Jack átalakító is :)
2012. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nekem a hangszórómból eleve kijön egy kábel, és az a jack... Nincsen rajta dugasz... Csak egy kábel, ami jack-es végű...
2012. dec. 4. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Veszel egy ilyen jack toldót.


Vagy úgy keresel kábelt, hogy Jack anya RCA apa.

2012. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

Nagyon hasznos volt a válaszod!

Ez a Jack anya RCA apa kábel király.

Csak azt nem értem, hogy az a Jack-es

toldó amiről képet is küldtél, az miként

funkciónál?

2012. dec. 5. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Az akkor jó, ha Jack apa, RCA kábeled van. Akkor ezzel a toldóval rá tudod kötni Jack apa csatlakozóra is, mivel minkét vége anya. Ha beszerzel egy Jack anya RCA kábelt, akkor nem kell.
2012. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy vettem le, hogy minden kép a Jack anya RCA apa kábel a legideálisabb...
2012. dec. 5. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkét megoldás kompatibilis. A jack apa RCA kábelt a toldó Jack anya RCA kábellé alakítja. Így azt a kábelt többféleképp tudod hasnálni, illetve ha van otthon kábeled, akkor elég csak a toldót megvenni. Ha nincs, akkor viszont érdemesebb rögtön Jack anya RCA kábelt venni.
2012. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!