Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy ps2-es játék CUE fájl...

Levante kérdése:

Egy ps2-es játék CUE fájl formátumban, illetve bin fájl formátumban lett kicsomagolva 7z tömörítésből. A neroval szerettem volna kiírni lemezre, de dvd-re nem írja ki, cd-re kiírja viszont a konzol nem tudja lejátszani! Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Megveszed.
2012. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha nem lennének drágák a játékok, én pedig nem lennék csóró ezt tenném! Ha csak ilyen választ tudsz adni, inkább ne reagálj!! Ha meg ennyire unatkozol nem mondom mit csinálj! Hagy ne minősítselek te elkényeztett..."

A.) Ki tart fegyvert a fejedhez, hogy játszani kell? A játék nem alapszükséglet

B.) "Elkényeztett" miből gondolod, hogy nekem az ölembe hullik a játék? Szerinted nem dolgozom meg érte? Szerinted nem találok ingyenes játékokat?

2012. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Akkor sem kell ilyen gizda választ adni.Én most nem a Kérdező vagyok, hanem a párja, de teljesen jogosan írt ilyen választ.Örülj neki ha te meg tudod venni, és igen, nem létszükséglet a játék, de ha van rá módod hogy játsz, nehogy már kihagyd. Te is játszol, nem? És amint te is írod, te is szerzel ingyen játékot, akkor mi a problémád?Miért nem a kérdésre feleltél? Az már magas, mi?"

Nem, nem magas, csak illegális dolgokban nem illik segíteni.

[link]

2012. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ménem viszi? chippeld ki oszt viszi a CD-t nem FreeMCboot-tal kéne ******. Jó a boot de a chip az igazi.


Vagy vedd meg.

előző válaszoló helyesen írta le.

2012. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy a .bin és .cue az CD lemezképformátum.
2012. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs ha rosszul fogalmaztam csak rossz napom volt.
2012. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!