Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes még megvenni 2012...

Skynet2042 kérdése:

Érdemes még megvenni 2012 december tájékán az Xbox 360 (kinecteset) -t?

Figyelt kérdés
már évek óta várom, hogy az ára mérsékelt legyen és végre elfogadható de most meg a hülye fejemben megfordult, hogy nem fog-e most meg kijönni egy újabb kiadás.

2012. dec. 10. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Xboxot érdemes, kinectet nem. :) Utóbbi nem annyira jó, mint a videókon.
2012. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán jövő év végén jön ki a next gen. konzol, de még semmi sem biztos. :D Én is akartam venni egy Xbox-ot, de inkább megvárom az újat. Ha 7 évet kibírtam nélküle azt az 1-2 évet már kibírom. :D
2012. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ÉRDEMES!

Gondolj bele,jövőre piacra dobják az újat,milyen hibái lehetnek majd?

PL: XBOX 360 ARCADE-nak 3 LED,fixálták és Slim lett.

Ezért érdemes,4-5 évig biztos gyártanak rá játékot,mert nagyon sokat adtak el,és nem hagyják csak úgy ..

Addig gyártanak hozzá játékot,és lesz XBOX LIVE amíg érdemes szolgáltatni.

2012. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted. Még csak tervezik a másikat és elősször még úgy is gyerek hibái lesznek.
2012. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!