Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb? egy kényelmes...

Melyik a jobb? egy kényelmes és jól hangzó fejhallgató kellene ez a kettőn gondolkodok de olyan kéne ami jól kiadja a basszust is. Maxell Tribal Bass vagy Pioneer SE-M290

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 21:14
 1/3 anonim válasza:

Hát nem tudom hogy vagy vele. De én nem fostam be a pájonyír fülesektől. Maxell-t meg betettem a "soha nem vennék" kategóriába. Phillips esélytelen..


Sokat próbáltam, és arra jutottam, hogy a Sony-nál nincs jobb. Bár biztos abba is van olyan, ami nem hozza a Sony színvonalat. De én még konkrétan Sony-ba nem csalódtam.

2012. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sony ból mi érdemes ami 5-7e Ft ból kijön és jól adja a basszust is ki ?
2012. dec. 11. 23:10
 3/3 Ildikó86 válasza:

Én már párat kipróbáltam de a

Sennheiser fejhallgatók magasan verik a pioneert, és akár a sony-kat is, még az alacsonyabb árfekvésűek is. Én most is azt használom, igaz 55 papírba került, de amikor vettem kipróbáltam párat és a többi márka meg sem közelíti.

2012. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!