Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol érdemes interneten TV-t,...

Hol érdemes interneten TV-t, mobiltelefont, számítógépes alkatrészeket vásárolni?

Figyelt kérdés
Olcsó, megbízható.

2012. dec. 17. 14:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban a TV érdekel. :)
2012. dec. 17. 15:05
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:

Ahogy írtad, olcsó és megbízható helyen.

Keresel egy olcsó helyet, és utánaolvasol, hogy megbízható-e.

HA nem, akkor keresel egy másik olcsó helyet, stb., stb.

2012. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, csak nem vagyok jártas TV vásárlásában, és nem tudom, mit mihez hasonlítsak. Mi számít jónak, rosszabbnak, ár-érték arányban.
2012. dec. 17. 15:28
 4/8 Golan Trevize ***** válasza:

Az előbb még csak arról volt szó, hogy "Hol érdemes...".

Azt nem kérdezted, hogy milyet.


De arra is lehet válaszolni, csak tudni kell hozzá:

- jellemzően miket nézel

- mekkora távolságról nézed

- hányan nézitek

- mennyit szánsz rá

- stb.

2012. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki magamnak: [link]


Plazma és led között gondolkodtam. Fimre, műsorokra és xBox-hoz használnám. Utána olvasgattam, plazmát jobbnak gondolom. Te Plazma vagy led között, hogy döntenél?

2012. dec. 17. 16:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Ui: 145-nél többet nem szánok rá.
2012. dec. 17. 16:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyi gondom a plazmával, hogy nagyon gyorsan beleég akármi a képernyőbe.
2012. dec. 17. 16:39
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:

Plazma és LCD/LED között az volt a döntésem oka, hogy a plazma technológiát kb. 5 éve, az LCD TV-k elterjedése óta egyáltalán nem fejlesztették, és már úgy tűnik, nem is fogják, ezen kívül 3-5-ször többet fogyaszt, valamint, mint azt te is mondtad, elég nagy a beégés valószínűsége.

Ezen kívül nem 3D-s 40"-os smart TV-t akartam venni, ami egy éve elég rendesen beszűkítette a konkrétan szóba jövető típusokat.

2012. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!