Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha az interneten nézek valamit...

Ha az interneten nézek valamit, azt vissza lehet nézni, úgy értem az előzményeket?

Figyelt kérdés

Ha kíváncsi vagyok arra, hogy miket néz a gyerekem az interneten, akkor annak utána tudok nézni?


Az a baj, hogy kitörli az előzményeket. Lehet olyat csinálni, hogy bemegyek a szolgáltatóhoz és kikérem az előzményeket? Ezt akkor is ki tudják adni, ha wifiről internetezik?


Az a helyzet, hogy mostanában egyre furább. Nagyon sokat foglalkozik a külsejével és szinte csak a fiú osztálytársairól beszél. Ha kérdezem, hogy van-e barátnője csak annyit mond, hogy hagyjam már. Attól tartok, hogy homoszexuális és kiszeretném deríteni.


Köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 17. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A szolgáltató nem fogja kiadni, talán nem is tudná.
2012. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%

Nem, nem tudod így kideríteni. És ne is csodálkozz, hogy nem tudja megbeszélni veled a dolgait, ha így viselkedsz. Ki szeretnéd "deríteni"... Te éreznéd rosszul magad miatta, vagy csak aggódsz a gyermeket lelki világa miatt? Mert én attól tartok, hogy te nagyobb szégyenben éreznéd magad. Ne csodálkozz, hogy rejtegetni valója van a fiadnak, ha kutakodsz utána. Nem bízik benned, joggal.


Ne azt kérdezd tőle, hogy van-e barátnője. Ezzel csak azt érezteted vele, hogy különc és valami baj van vele (ha meleg). Pedig nincs.


Javaslom, hogy először magadban tisztázd a dolgokat, hogy mi van akkor, ha meleg a fiad. Amíg nem tudod feltétel nélkül szeretni, addig ne beszéljetek erről. Ha túljutottál azon, hogy bármi is legyen az oka a titkolózásnak, csak akkor üljetek le beszélni.


És egyébként is, a kommunikáció az alapja mindennek. Mennyi probléma van abból, hogy az emberek nem beszélnek egymással...

2012. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
És mit csinálsz, ha kiderítetted, hogy meleg? Fogod a konyhakést és elvágod a torkát?
2012. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nekem semmi problémám nincsen a melegekkel. Nem fogok vele csinálni semmit sem! Nyugalom!


Én csak nem szeretném, ha rossz emberekkel ismerkedni meg esetleg. Buta társkereső oldalakon! Még csak 16 éves. Szerintem rá ér még mindennel!


Én csak megóvni szeretném!

2012. dec. 17. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Szolgáltató nem ad ki információt a forgalomról, bár bizonyos ideig tárolja.


Vannak szülői felügyeleti programok, amik kvázi rootkitek és eltárolják, hogy a felhasználó mikor mit csinált a gépen. De a W7 pl. beépítve kínál szülői felügyeletet.

2012. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha csak megóvni szeretnéd, akkor visszavonom az előző válaszomat. :)


Ekkor mi sem egyszerűbb, mint leülni vele és megbeszélni. Megnyugtatni, hogy csak vigyázni szeretnél rá. Egy beszélgetés több bizalmat ad mindkettőtöknek, mint a kutakodás.

De azt vedd figyelembe, hogy 16 évesen már nem kisfiú, keményen dolgoznak benne a hormonok. Csak tanácsot tudsz adni neki, aztán vagy megfogadja, vagy nem.


Sok sikert az anya-fia kapcsolatotokhoz! :)

2012. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajaj...az előttem szóló bölcs ember...16évesen már nagyon csínnyán kell bánni a kamaszokkal... azok a hormonok...emlékezz csak...magamról tudom..
2012. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Attól tartok, hogy homoszexuális"


"Ha kérdezem, hogy van-e barátnője "


ha attól tartasz, homoszexuális, miért azt kérdezed, barátNÖje van e?? paradox. azt kérdezd, van e barátja.

2012. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!