Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudok vásárolni iStore-al!...

Nem tudok vásárolni iStore-al!? Bővebben lejebb!

Figyelt kérdés
Van egy iPod 4g-m. Csináltam apple ID-t, de ugye, hogy tudjak letölteni meg kell adnom a bankkártyám adatait. A helyzet az, hogy amikor meg akarom adni csak Visa, MasterCard és Amex lehetőségeket mutat, nekem pedig Maestro kártyám van. Ilyenkor mi a teendő?

2012. dec. 23. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérned kell a bankodtol egy Visa, amex vagy mastercardot. Maestroval nem lehet.
2012. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhhh... Köszönöm szépen a választ!
2012. dec. 23. 18:42
 3/8 anonim válasza:

Szerintem pedig nem kell. Nézz utána a következő kereséssel:

Apple regisztráció bankkártya nélkül. Sok fórumon ott a leírás.

2012. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Multigod97 ***** válasza:
2012. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 09:40: "Csináltam apple ID-t,"

Tehát már regisztrált, van apple id-ja, így tud ingyenes appokat letölteni. Ha kártyára van szükséga akkor ezek szerint azért mert fizetős alkalmazást akar letölteni.

2012. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Felhívtam az Apple ingyenes számát, ahol azt mondták, h minden képen szükség van bankkártya adatokra. Akár akarok fizetőset letölteni, akár nem. Szerencsére a családon belül sikerült kerítenem egy MasterCardot.
2012. dec. 25. 21:41
 7/8 Multigod97 ***** válasza:
nem kell káryta... nézd meg a videót
2012. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban így van, nem kell kártya. Simán lehet regelni kártya nélkül, csak egy ingyenes appot kell elkezdeni letölteni és úgy regisztrálni. Épp a napokban regeltem egy újat magyar storehoz.
2012. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!