Beltéri egységen (orion dvbt-r700) szerettem volna lejátszani 1 filmet. Pendrivera ráraktam és a beltéri usb-be beleraktam de csak kép volt és hang nem. Mi a hiba? Részletek lent

Figyelt kérdés

A film egyébjént a Ted. A kép rendben van de hang egyáltalán nincs. pendriverot bedugtam a beltéribe a beltéri scart-al csatlakozik a tv-hez ami 1 páréves tv(nem lcd még)

A film adatai:

Video Kodek..................: x264 [DXVA]

Video Formatum...............: MKV

Video Bitrata................: 1066 Kbit/s

Video Kepmeret...............: 720x384

Video Felirat................: Magyar Teljes+Forced

Video Keparany ..............: 1.87:5 (16:9

Video Kockasebesseg..........: 23.976 fps (NTSC)

Video Bit/(keppont kepkocka).: 0.161

Audio Formatum.......: CBR AC3

Audio Bitrata........: 448 Kbps

Audio Nyelv........ : Magyar

Audio Csatornak Szama: 6 (5.1)

Audio Mintavetelezes.: 48,0 KHz



#hang #hiba #USB #beltéri #orion dvbt r700
2012. dec. 24. 17:12
 1/4 Karesz6969 ***** válasza:
2012. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez elég rossz hír...most vettem karácsonykor a media marktban. Mit kéne csinálnom? ha visszaviszem ki lehet cserélni?
2012. dec. 27. 15:44
 3/4 Karesz6969 ***** válasza:
Ha 3 napon belül akkor sanszos, ha nem férsz bele az időbe akkor csak szerviz. Ott csinálnak nagy kegyesen a firmware frissítést aminek ugye a Interneten is fent kellene lenni de rejtélyes okok miatt még sincs fent...és úgy jársz ahogy én.
2012. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is megjártam ezzel a készülékel... Próbáltam mind a két megadott telefonszámot felhívni, de egy időpontba se lehetett elérni a szervízt, visszavittem a Penny Marketbe, ahol vettem, ott ajánlották, hogy küldjek egy e-mailt, elküdtem, kaptam hamar kaptam választ, megadtam a címet, és küldtek egy futárt... Később már fel merték emelni a telefont, és azt állítani, hogy semmi baja nincsen a készüléknek és küldik vissza. A baj ott kezdődik, hogy Török kézbe van a cég. TV-kre is csak 1 évet mernek csak adni, mert tudják, hogy mennyire jó...
2013. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!