Normális, hogy a laptopom ennyire fújja ki a meleg levegőt?

Figyelt kérdés

Van egy 1 hónapos Samsung NP300 E5X notim, de kb 1 hete egy alap Internet Exlorer-től is úgy dolgozik a ventilátor, mintha valami nagy grafikai igényű játékkal játszanék. Próbáltam Chrome-mal is de detto ugyan ez, ha nem netezek, akkor szintén. Amikor bekapcsolom, a boot közben hallom, hogy elkezd dolgozni, majd elcsendesedik. De zirka 5-10 perc múlva ismét elkezdi nyomni a levegőt kifelé. Nem olyan nagyon durván, de ha a kivezető rácsra teszem a kezem akkor érzem, hogy nyomja ki a meleget. De ezt 1 héttel ezelőtt még nem csinálta, nagyon csendes volt. És érzem, hogy amióta ez fennáll, azóta az aksi ideje gyengült - gondolom a teljesítmény miatt. Egy Feláldozhatók 2-t nem bír ki, előtte meg simán bírta az első részét...

Windows 8 fut rajta. A háttérben a vírusírtó (Nod32) fut csak állandóan. 4 GB RAM, Dual Core proci, Nvidia optimus videokártya, ami ráadásul az aksi szolgáltatási idejéért is felel. Valami tipp? Vagy tanács? Vagy ez természetes? 1 hónapos a gépem, nem szeretném szervizelni, mert erről kell tanulnom.



2013. jan. 11. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem természetes, hogy jobban dolgozik, mint újkorában.
2013. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor most mit tegyek?
2013. jan. 11. 16:37
 3/4 anonim válasza:
ha 1 hónapos, akkor van rá gari. Vidd vissza!
2013. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Egy Windows felújítással, de ha valami olyan programot indítok el, mint pl az iTounes, akkor megint kezdi és nem áll le csak a felújítás után...de az meg nem tart semeddig se nekem.
2013. febr. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!