PS3 több memoria hogy?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam a szüleimtől ps3 és csak 12gb hely van benne. Valahogy tudnam bővíteni? PS3 12GB Super Slim

2013. jan. 12. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akármilyen 2,5"-es (notebook) merevlemez jó bele, 1 teráig biztos bővíthető, utána már nem biztos, hogy működne, de 1 TB gondolom amúgy is elég.

SSD-t is lehet bele venni, és akkor gyorsabb lesz az egész rendszer, meg a játékok is gyorsabban töltenek be, csak ugye ez drágább.


Ezek közül mindegyik jó lesz:

[link]

Vagy ha van rá pénz akkor SSD, bár ezeknél lehet nem jó bele az összes, a SATA vagy SATAII-esek mindenképp jók bele:

[link]


Kicserélni nagyon egyszerű, és még a garancia sem veszik el ha kicseréled, itt egy tutorial:

[link]


Vagy ha nem megy az angol itt egy magyar, ami szerintem ugyanaz csak lefordították:

[link]

2013. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hello,nekem az a problémám hogy nem akar indulni a hdd.bent van kerdezi hogy frissitsen de utana hibat ir ki.honnan tudnam leszedni a legujabb swt mert a ps oldalarol nemtudom leszedni?
2014. febr. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
cska az a baj hogy fat32 ismeri fel cska
2016. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!