Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Prestigio multipad 8. 0 pro...

Prestigio multipad 8. 0 pro duo-m van hogyan tudom otthon rootolni a processort felhúzni, vagy esetles romot cserélni rajta?

Figyelt kérdés
részletes leírást kérnék hogy hogyan csináljam! köszi :D!
2013. jan. 13. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. És miután a gép felmásolta mit fogok tapasztalni?
2013. jan. 14. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint láthatod az is egy fórúm, lehet regisztrálni, hozzászólni. Ahogy olvastam az Android 4.1 nem tér el jelentősen a gyárilag rajtlévőtől majd a 4.2-es rendszert lesz érdemes feltenni. Nekem pro duo7-van nem tervezem a rootolást sem a frissítését pláne míg nem a Prestigio adja ki hivatalosan a gépre.
2013. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, pont a 4.0 és a 4.1 között van komoly különbség. Project butter, új értesítési redőny rendszer, új billenyűzet, javított launcher, offline voice typing, google now, javított kamera, stb.

Ehhez képest a 4.2 inkább kozmetikai változtatás, bár a tableteken elérhető multiuser támogatás azért szimpatikus lenne :)

2013. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!