Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Benq LCD monitoromon megjele...

A Benq LCD monitoromon megjelent egy fekete pont, fehér háttérnél mutatkozik meg, ggondolom pixel hiba, hogyan lehet eltüntetni csak javitatni lehet v. van v. mi program ami eltünteti?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak teljes képernyőcsere jöhet szóba.

Meggondolandó...

2013. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szervíz tünteti el kijelzőcserével, ami egy olcsó monitor esetén elég gazdaságtalan.
2013. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 èves monitor lejàrt a garancia, azt mondtàk hogy jòl birta a monitorom hogy ennyi èv utàn mèg csak jelent meg 1 pixel, a mostaniaknàl sokkal hamarabb meg több jelentkezik
2013. jan. 24. 15:12
 4/4 anonim válasza:
nekem 4 éves asus lcd képernyőm van full hd 22 inch 5 ms 300 cd/m2 fényerő nagyon jó a színe eddig az összeset leverte emit eddig láttam és még egy pixel hiba sincs benne. tegyük hozzá hogy egyszer sikerült uncsimnak megdobni labdával lan party után le esett az asztalról de semmi baja ja és 4 éve 32000 ft-ért vettük nemrégiben 40-ért láttam szóval nagyon jó és nem lehet eltüntetni csak cserével :) a pixel hibát de ha ajánlhatok neked egy jó kis monitort akkor megtenném. ASUS VE247H vagy ASUS VH228D
2013. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!