Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amerikában vásárolt full HD...

Amerikában vásárolt full HD 16:9-es Philips TV-m van. Előfizettem a DIGI box-ra, hogy rendes minőségben élvezhessem, azaz kihasználhassam végre a TV-m adta lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Viszont most meg van a képernyő két szélén egy kb 3-3 cm-es fekete függőleges sáv. Most akkor a TV-m nagyobb, mint 16:9, vagy a digi adása keskenyebb, vagy mi lehet a probléma? Nekem még az gyanús, hogy a képernyőn látható elvileg szabályos kör alakú idomok, mint pl. a korhatárt jelző sárga kör, mintha kicsit ovális lenne, ezzel is igazolva, hogy kicsit keskenyebb a kép, mint kellene. Hol lehet az megnézni, beállítani, stb?
2013. febr. 14. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A 16:9 a világon mindenhol annyi. A digi sugároz úgy.
2013. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A TV beállításai között próbáltad már a képarányt? :)

Ezt is lehet 4:3-ra állítani, és akkor ott a csík jobb és bal oldalt.

2013. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
HDMI kimenetnél nem lehet a tv-n képarányt állítani. Egyébként is a fekete sávok nem annyira szélesek, mint 4:3-as felbontásnál. Csak pár centi, de engem ez is zavar, hiszen a tv-t teljes árban vettem, a digi számlát is teljes áron fizetem. :-)
2013. febr. 14. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is így van az Invitel-nél nem egyforma a kép a különböző csatornákon.Nekem Samsung TV-m van és (P.Size)gombbal állítom széles nagyításra vagy amire kell addig váltogatom amíg jó nem lesz a kép ezt máshogy nem lehet megoldani.
2013. febr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!