Milyen típusú sony lcd-t vegyek, ami már full hd, de még aránylag olcsó és nem is gagyi?

Figyelt kérdés
Playstaton 3 konzolhoz kéne!
2008. jún. 7. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedbe beleszőtted a választ is, miszerint SONY márkájú, Bravia tipusú lcd -t akarsz. Bár, hogyha azt akarod, hogy olcsó is legyen, meg FullHD is, akkor nem a Sony-kat kéne nézegetned. A magyar piacon a Sony erőssen túl van árazva, ami alatt azt értem, hogy egy középkategóriás tv-t kapsz csúcskategóriás áron. (ez minden Sony termékre igaz)

Ár érték arányban jobbak a Panasonic Tv -k, bár ők inkább plazmában jók (de ha plazma, akkor már Pioneer) LCD-ben a Samsungok érik meg az árukat. Lg, Thompson, gagyi szarok, nyugodtan kihúzhatod a listádról.

Jó vásárlást!

2008. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerintem samsung lesz, ha télleg jó.
2008. jún. 7. 19:43
 3/4 anonim válasza:
Nem vagyok otthon az árakban, de baráti jótanács hogy lcd-t ne vegyél. Inkább tft. Tv-éknél asszem plazmának hívják.
2008. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért az túlzás, hogy ne vegyen, inkább úgy mondanám, hogy az olcsó, ma már elavult, kifutó modelleket nem ajánlott megvenni. Tehát olyan 300ezer körüli LCd már jó lehet valamire. Ezeknek csak a hagyományos, analóg és kisfelbontású tv adások esetén van ultraszar képe, Egy Ps3- hoz tökéletes, főleg, hogy az már BluRay lejátszó is.

Mivel a kérdező Full-Hd tévét szeretne, abból ólyan nagyon rosszat azért nem kapni.

Az más kérdés, hogy én is plazmát vennék inkább (CRT felejtős a kis képméret és felbontás miatt), mivel én tévét nemigen nézek, és mozizáshoz sokkal jobb a plazma a nagy kontraszt, szebb színek és mélyebb feketeszintek miatt.

Nálam ezért van DLP projektor, mert igaz ugyan, hogy csak sötét szobában használható, de igazi moziélmény, és 2,5 méteres képátlóval számítógépről HD filmet, vagy játékot nyomatva utánozhatatlan élmény. Mindez egy közepesen szar LCD áráért.

(az is igaz, hogy nálam külön moziszoba van és ez nem mindenhol oldható meg, nappaliba meg én sem ajánlok projektort.)

2008. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!