Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mélyládát ajánlanátok?...

Milyen mélyládát ajánlanátok? Szobába, házibulikba, kisebb hangárok hangosítására kellene. Főleg az erőteljes mély hangzás lenne a lényeg. Jó márkában. Aminek a ráírt adatai nem kamu.

Figyelt kérdés

Végfok adatai: 2Ohm 2x600W, 4Ohm 2x450W, 8Ohm 2x300W,

Hidalva: 4Ohm 1200W, 8Ohm 9500W.

Ár kb 100-120 ezer forintra gondoltam.. A wattal és a DeciBellel ne szerénykedjetek, Ütős ládát keresek..


Esetleg a Wharfedale ládákat ismeritek, hogy jó e ?

[link]



2013. márc. 4. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsőként el kéne döntened, hogy hol akarod használni, mert teljesen másmilyen jó szobában és teljesen másmilyen kell egy hangárba hangosításra. Wharfedale meg jó hifi hangfalakban, hangosításra szánt szériája nem komoly. Ha jó használt is akkor itt nézelődj : [link]
2013. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Többet használnám nagyobb házibulikban..
2013. márc. 4. 14:30
 3/9 A kérdező kommentje:

Autóhifit ajánlotok házibulikra ?

Ezt állítottam gyorsba össze.. Két darab láda ebből.

[link]

4ohmosak a nyomók. a mind két ládát sorosan bekötöm, akkor 8 ohm lesz.. ha két ládát már párhuzamosan kötöm rá a végfokra, akkor viszont már 4 ohm lesz a két láda.. a végfokom 4 ohmon 1200wattot bír hidalva.. a 2 dupla láda összteljesítménye 2000watt lesz4 ohmon.. szóval nem kell tartani attól, hogy túlhajtanám..


Házibulikra szerintetek ez jó ?

2013. márc. 4. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt DLD 500as mélyládám. 350W RMS-el kinyírtam, leszakadt a tekercs a membránról. (Nem torzított, szép tiszta jellel hajtva, stb) Szóval kétlem, hogy elbírná a végfokod. Milyen végfokod van pontosan?
2013. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lexon xl 900

A gyártó szerint +- 5 százalék eltérés lehet a teljesítményleadásnál..


Van egy ismerősöm aki rámért, és 4 ohmon hídban 1100wattot adott le..


[link]

2013. márc. 4. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Én inkább használt Reflex mélyládát vennék a helyedben ehhez a végfokhoz. Pl ezt: [link] Ebbe ládánként 2db 300W rms teljesítményű 30centis mélysugárzó van jóval nagyobb érzékenységgel mint a DLD.
2013. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Használtat nem nagyon vennék..
2013. márc. 4. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Autós láda autóba való.

Garry, RCF, stb nevesebb gyártók ládái jók lehetnek.

Használtan nézz szét

2013. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jó állapotban vannak:

[link]

[link]


De ezek már nem annyira szobába valók :)

2013. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!