Megéri még ps3-at venni? Multiplayer okból?

Figyelt kérdés
Mert valahol azt hallottam, hogy ha kijön a ps4, akkor már nem lesz ingyenes a multiplayer, de én ezt nem hiszem el, na mindegy. A másik, ha most vennék esetleg egy ps3-at, plusz valami játékokat, akkor azokon a szervereken nem biztos, hogy lennének játékosok, és akkor hiába dobtam ki kb. 10 ezret, mert a xbox olcsóbb lenne. Amúgy főleg multiplatform játékokat vennék, úgyhogy az exkluzív játékok nem érdekelnek.. Nektek mi a véleményetek??

2013. márc. 10. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

igen megéri.

A multi marad ingyenes.

2013. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de lesznek még rajta?
2013. márc. 11. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

A jövőheti lottószámok mik lesznek?

Nyilván maradnak sokan a régi konzoloknál.

2013. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5,20 65, 40 ,89

De valószínüleg nem ez lesz.

Na kb ennyire lehet megjósolni.

Ha a Sony tartja az igéretét bőven jönnek még játékok.

2013. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cápeti085 válasza:
Én most vettem a ps4 mell 3as super slimet mert annak idején nem.próbáltam a shar shooter gunt és most a killzone 3al azt nyomom meg pár játékot ki akarok játszani ps3on Ps öddzes dead space,god of war meg gran turismo 5-6.Ha ps3on multiznál id:capeti249 a nevem.Jelölj bátran.Ha évek múlva olvasod akkor is! 😁
2017. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!