Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kezdő modell fotós vagyok,...

Kezdő modell fotós vagyok, valaki ajánlana egy nikon gépet egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a nikon-ok, sokan ajánlották is, valaki tudna ajánlani egy kezdőnek? Lehet más márka is mindenre nyitott vagyok
2013. márc. 21. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Megbocsáss, de ha tőlünk várod, hogy gépet ajánljunk akkor nem vagy fotós. Egyébként neked kell tudnod, hogy milyen rendszert és azon belül milyen fényképezőgépet választasz, milyen kiegészítőkkel, ami attól (is) függ, hogy pontosan mit és milyen körülmények között szeretnél fotózni. Neked kell elmenni a boltba és kézbe fogni, kipróbálni a szóba jöhető (árban) eszközöket és az alapján eldönteni, hogy pontosan mit is szeretnél figyelembe véve a későbbi fejlesztési lehetőségeket is. Amíg ez nem megy, addig nem vagy fotós, legfeljebb egy lelkes kezdő aki egyszer szeretne fotóssá válni.
2013. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NagyonGonosz válasza:

Nem tudod milyen vázat akarsz ?

Fotós vagy, vagy csak szeretnél az lenni, most kezded ?


Néhány váz amivel nem fogsz mellé nyúlni:

Canon :

-5D Mark III

-7D Ha APS-C szenzor kell, vagy az is elég

Nikon : (nem használok Nikon gépeket)

-D800


Azt tudnod kell, hogy drága a felszerelés. Stúdió bérlése, vagy ha otthoni az megint nagy tőkét igényel. Jó lencsék több százezer forintba kerülnek stb...

2013. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gergoap ***** válasza:
Csak egy kérdés: mennyi pénzed van rá?
2013. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!