Az Xbox 360Slim Kinect 15 perc használat után azt írja hogy újraindítás szükséges (nem pontosan ezt) és kikapcsol a játék?

Figyelt kérdés
mit lehetne vele tenni? Ha szervíz akkor tudnátok olyan hivatalos xbox szervízt ahova nem csak postázással lehet bevinni?
2013. ápr. 5. 16:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Ezt találtam de ti hogyan értitek azt hogy foglalt? És itt ő is arra gondol hogyha játékon belül áll le akkor is 90 másodperc ? :Hibaelhárítás


Újra kell indítani a Kinect érzékelőt. (80000010)


Az üzenet azt jelzi, hogy az érzékelő foglalt. Várjon 90 másodpercet, mielőtt kikapcsolja a konzolt, vagy játszani kezd.


Ha legalább 90 másodpercet várt, és még mindig látható az üzenet a képernyőn:


Kapcsolja ki a konzolt.

Ha az érzékelő nagyon hideg, várjon, míg felmelegszik szobahőmérsékletre (körülbelül 21 °C vagy 70 °F).

Kapcsolja be a konzolt, és ellenőrizze, továbbra is fennáll-e a probléma.

2013. ápr. 5. 16:29
 2/2 A kérdező kommentje:
Most teszteltem... játszottam kb 5 percet feljött a hiba.Vártam 120 másodpercet (a biztonság kedvéért) ekkor a kinect újraindult (nem lépett ki a játékból hurrá) és ment. Na igen kb 20 másodpercig aztán újra kijelzi a hibát.És ez így megy folyamatosan.Lehet hogy nem is a kinecttel van a gond hanem az xbox bemenetével?
2013. ápr. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!