Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számítógépemen a tárolóhely...

A számítógépemen a tárolóhely magától telítődik, azt tudom, hogy az online filmnézések közben tűnik el a szabad hely csak azt nem tudom, hogy hová! Valaki tud segíteni ez ügyben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ccleanert próbáltad már? Sok ideiglenes hulladékot ki tud törölni.
2013. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

noss, ha onlájn filmet nézel gyakorlatilag az is letöltödik a géped chace-jébe, tudod, az a kis csik ami azt mutassa, hogy meddig töltődött be, az azt mutatja tulajdonképp, hogy menyit töltött le, szóval csak úgy tudsz ellene tenni, hogy nem nézel filmet, ami gondolom nem jó megoldás.


ami elfogyott hely azt bezárás után visszakapod, vagy elfogyva marad?

milyen böngészőt használsz?

2013. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak (csa akkor írt amikor én is) CCleaner-t mindenképp próbáld ki, nekem is sokat segített, csak figyelj oda mit engedsz meg neki, hogy töröljön, mondjuk ezt akkor javasoltam volna ha előzőkben írt pontosító kérdésemre a megmarad eltűntnek a terület, mert ha csak menet közben kevesedik, akkor nincs miről beszélni
2013. ápr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szabadul vissza a terület az a baj... :/ Valahogyan beragad a gépembe.


A programot még nem próbáltam, de megfogom majd próbálni. Köszi

2013. ápr. 8. 00:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vagy tudsz pl. ccleanert használni akkor nem online nézd,hanem tölts le rendesen.
2013. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nos akkor ccleaner innen tudod leszedni: [link]


ha ez nem akarod, akkor akkor a legtobb bongészonel van olyan, hogy bongeszesi elozmenyek torlése, ott a sütiken, meg ezeken kivul mindent torolsz, ezt nem tudom biztosra

2013. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!