Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy samsung galaxy tab 2...

Van egy samsung galaxy tab 2 10.1-em. Meddig kell tölteni? (úgy értem, h kell e 10 vagy több órát, hogy jól-sokáig bírja az akku)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak h érthetőbb legyen a legelső töltésről beszélek.
2013. ápr. 12. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:

nem kell formázni , ha erre célzol.Semmiben sem különbözik az első töltés a századiktól.

addig kell tölteni amíg nem jelzi hogy tele van az akku

2013. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben nincs igaza az előttem írónak mert úgy kell hogy mikor megvetted 1.Teljesen merítsd le addig ameddig magától ki nem kapcsol.

2.Kikapcsolt állapotban töltsd 16 órát.

3.Ezen kívül ezt ismételd meg kétszer.

4.Ezek után rendesen használhatod és mikor majd jelzi hogy fel kell töltened rendesen töltsd fel! (Mar nem kell többet kikapcsolnod és úgy töltened !!)

Ezt a folyamatot hívjak az akkumulátor kisutesesenek,hogy

tartós legyen és sokáig tudjad használni .

2013. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
honnan szedtem azt a marhaságot ?nem kell ezt megcsinálni
2013. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szedtem->szedted
2013. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem azt monták, hogy nem kell kisüttetni, mert lìtiumos az aksija és akkor töltöm, meg addig mìg akarom.
2013. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!