Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv. Interneten vennék egy...

Üdv. Interneten vennék egy Beats Audiós fülest, (véleményt nem kérek róla, túlárazott, szar stb. ) Ha van a fülesen szériaszám+ az oldal fedő belsejében is van az eredeti biztosan?

Figyelt kérdés

#eredeti #fejhallgató #Beats Audio #eredeti fejhallgató
2013. ápr. 28. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Miért van minden napra legalább egy SkullCandy-s vagy Beats-os kérdés?

Ja, amúgy túlárazott sz*r, jöhet a negatív, de attól még egy néhány éves "cég" által ki tudja hol gyártatott túlárazott f*s, ostoba sznoboknak, akikkel valaki elhitette hogy jó.

2013. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elősször én egy Sony MDR-XB800 -et akartam venni, de nem találok egy boltot sem ahol árulják . Esetleg ha ebben tudnál segíteni, mert szerintem a Sony sokkal jobb lenne .
2013. ápr. 28. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

#1


Teljesen igazad van, szar cég, túlárazott fosokkal, de nem azért szar, mert csak pár éves, hisz egy friss cég is gyárthat egész jó füleseket, szimplán azért szar, mert 4-5x-ös profitra árazzák a termékeiket.


Sony-t meg nem tudom hogy nem találtál, itt van Amazon-on: [link]


Vagy bemész egy random Sony Center-be, ahol szinte biztos, hogy lesz.

2013. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 r0lyat válasza:
Szia :) én itt vettem nem rég 2db fülest...k*r*va olcsón adják mert ők elvileg Amcsiból hozzák be ahol ugye most lementek az árak az Apple miatt. A fülesek hamar megjöttek és nagyon királyul szólnak...ha gondolod nézz körül : [link]
2014. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!