Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kézi konzolt vennék, csak nem...

Lehelunited kérdése:

Kézi konzolt vennék, csak nem tudok dönteni a PS vita és a Nintendo 3ds xl között. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Előny-hátrány stb.

én 15 éves vagyok és eddig PSP-m volt



2013. máj. 12. 16:01
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
árba kb ugyan annyi mind a kettő
2013. máj. 12. 16:02
 2/31 A kérdező kommentje:
bár, én úgy érzem hogy a nintendo inkább gyerekeknek való
2013. máj. 12. 16:07
 3/31 A kérdező kommentje:
kissebb gyerekeknek mint én vagyok
2013. máj. 12. 16:07
 4/31 anonim ***** válasza:
PS VITA
2013. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
ps vita
2013. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
A VITA-nak jobb a grafikája és szerintem jobb exkluzívok vannak rá.
2013. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Krisipoke ***** válasza:
42%

A Vita drágább, és kb. nulla exkluzív van rá, viszont jobb a grafikája.

A 3DS-re egyre több az exkluzív, amik egyre jobbak, olcsóbb, és képes 3D-ben vinni a játékokat.


Abszolút nem gyerekesek rá a játékok. Egy Fire Emblem mitől gyerekes? Vagy egy Layton? Esetleg egy Castlevania? A Zeldában mi gyerekes van? Vagy esetleg egy Resident Evilben?

A Mario-kat is csak azért tartják annak, mert egyszerű a játékmenete, és rajzfilmes a grafikája: az élvezeti faktor ugyanúgy ott van. A Pokémon játékok meg sokkal összetettebbek, mint azt sokan gondolnák - talán az egyik legmélyebb tartalmú játékok a világon.


Bár attól is függ, hogy milyen játékok érdekelnek. Ha a kocsis/lövöldözősök, csak mert azok valamiért sokkal "felnőttesebbek", lehet, hogy a Vitával jobban jársz, bár 3DS-re is rengeteg ilyen cím van. Szerintem mondjuk nincs gyerekesebb dolog annál a világon, mint valaminek a komolyságát az alapján megítélni, hogy mennyire próbál a valóságra támaszkodni, meg hogy mennyire véres.


Még egy olyan adat létezik, hogy Vitája senkinek sincs a világon, mármint 3DS-ből több, mint tízszer annyit adtak el eddig, pedig nem sok időbeli különbséggel jöttek ki, nyugodtan nézz utána az adatoknak. Azt hiszem, ez egyáltalán nem véletlen.

2013. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Krisipoke ***** válasza:
Amúgy 21/F voltam.
2013. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Egyértelműen vita! 3DS XL drágább amúgy.... Rengeteg exkluzív játék van rá (konkrétan az összes játék exkluzív rá). Jobb a 3D pedig nagyon rontja a szemedet... Hidd el tudom...
2013. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Krisipoke ***** válasza:

Előző: látom, te se nagyon értesz a témához :) Kb. minden értelmesnek mondható Vita játék vagy olyan, ami valami másra is kijött, vagy valaminek a felújított, esetleg újrakiadott verziója. Rengeteg nem exkluzív cím van rá.


A 3D pedig nem rontja a szemet, csak annyira, mint mondjuk egy 3D-s film, ami csak 4-5 éves korig lehet káros. Mellesleg akármikor lehet szabályozni a 3D mélységét, illetve akár le is lehet kapcsolni, tehát ez nem egy létező probléma.

2013. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!