Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Huawei Ideos S7 Slim tablet....

Huawei Ideos S7 Slim tablet. Vélemény?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy ismerősömtől mivel ők nem használták és nem volt rá szükségük. Utána olvastam a neten, ahogy látom nincs rá semmilyen szoftver frissítés. Elég régi típus (2011), akkor tájt még elég jókat írtak róla mind specifikáció mind vélemény alapján, de azóta 2 év el telt. Arra lennék kíváncsi, hogy még mindig megállná a helyét, vagy jobb járok ha eladom és veszek belőle valami normálisabbat? Vagy pedig szerintetek ez is jónak számít akár még most is?

2013. máj. 16. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott van a te kezedben, mi lenne, ha kipróbálnád. Csak egy kósza ötlet......
2013. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Töltő még nincs hozzá, így bekapcsolni se tudom...;)
2013. máj. 16. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
USB-ről nem töltődik?
2013. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor kiegészítem. Se töltő, se usb nem jött hozzá...:D Majd küldi haverom azt is, csak elfelejtette. Ehhez hasonló USB-ért meg feltúrtam az egész házat de sehol nem találtam még csak hasonlót se :D Szóval gondoltam addig, amíg várok az usb-re illetve a töltőre addig kérdezősködök a tabletről. :)
2013. máj. 16. 17:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Várom a véleményeket erről a tabletről :D
2013. máj. 17. 15:09
 6/7 anonim válasza:
USB-ről nem lehet tölteni.Nekem is ilyenem van.Én nagyon meg vagyok vele elégedve pedig nagyon sokat kapott már csórikám,rengeteget használom és becsületére legyen mondva rendesen állja a sarat.Szerintem ne add el.Jó kis szerkezet.
2013. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Éééértem, akkor megtartom, köszönöm a válaszod :D Ment a zöld :)
2013. jún. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!